KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12983388

nr 1298 3388

Nicolai Johannes Astrup

(1880-1928), Norge

Träsnitt, Landskap. Signerad i trycket. Motivet: 40x50 cm

Nicolai Johannes Astrup, född 1880, död 1928, norsk målare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 16 december 2019
kl 20:18:17

Nicolai Johannes Astrup

Läs mer om Nicolai Johannes Astrup